Menu główne:

Zakład Szklarski Jaworzno, Katowice.


Idź do treści

Produkty


Szkło meblowe:

Rodzaje szkła: bezbarwne, barwione w masie, lakierowane (np. lacobel), ornamenty, lustra srebrne i kolorowe, szkło bezpieczne klejone (vsg) i hartowane (esg), szkło z nadrukowanym zdjęciem.
Przykładowe zastosowania: fronty kuchenne, szafy przesuwne, panele kuchenne zamiast kafli, półki, gabloty, lady szklane.


Szkło dekoracyjne:

Rodzaje szkła: lakierowane (np. lacobel), ornamenty, lustra srebrne i kolorowe, lustra weneckie, szkło piaskowane, szkło z nadrukowanym zdjęciem, szkło trawione (satyna), szkło stapiane (fusing),
antyrefleks, szkło gięte.
Przykładowe zastosowania: kabiny prysznicowe, drzwi całoszklane,
jako wypełnienie drzwi wewnętrznych, okładziny ścienne, fronty do wentylatorów, lampiony, obrazy na szkle.


Szkło budowlane:

Rodzaje szkła: bezbarwne, barwione w masie, szkło refleksyjne, ornamenty, szkło bezpieczne- klejone (vsg) i hartowane (esg), szkło antywłamaniowe, szyby zespolone.
Przykładowe zastosowania: do okien i drzwi, elewacje ze szkła, wypełnienie balustrad, daszki szklane, podesty, schody szklane, witryny, zabudowy całoszklane, ścianki działowe, do okien PCV i ALU.


Okucia do szkła:

W ofercie posiadamy okucia i akcesoria do szkła i luster np. : kleje montażowe, kleje uv, zawiasy, zamki, łączniki, okucia do kabin prysznicowych, daszków szklanych, balustrad, zawieszki do luster.


Produkcja szkła i luster:

Produkujemy szkło i lustra na potrzeby przemysłu meblowego, wnętrzarskiego, budowlanego i innych.
Realizujemy zamówienia typowe jak i zlecenia pomagające naszym odbiorcą wprowadzać nowe produkty na rynki krajowe i zagraniczne.


Obróbka szkła i luster:

Wykonujemy kompletną obróbkę proponowanego przez nas szkła m.in. : cięcie, szlifowanie, fazowanie, wiercenie, hartowanie, lakierowanie, piaskowanie, gięcie, obróbka cnc, nadruk na szkle, foliowanie, laminowanie.


Nasza firma świadczy tradycyjne usługi szklarskie dla ludności jak i wykonuje prace montażowe na zlecenie firm budowlanych, meblowych, projektantów, w obiektach sportowych, kulturalnych, rozrywkowych itp. na terenie kraju i zagranicy.


Realizujemy transport szkła specjalistycznymi samochodami o ładowności od 1tony do 24 ton również Hds i winda.
Wykonujemy usługi szklenia dużych gabarytów (ssawy pneumatyczne + hds.)


Zapraszamy do współpracy firmy- także te chcące wprowadzać na rynki nowe produkty, oferujemy pomoc i współpracę długofalową na każdym etapie wdrażania- od projektu aż do rozpoczęcia produkcji.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego